BAYRAM TV

....Paylaşmak Güzeldir.... :)

cheapest prices pharmacy. priligy best prices for all customers! 50 mg zoloft street price . official drugstore, generic zoloft and weight gain. generic dapoxetine 60mg. free delivery, viagra and dapoxetine online.

 

 


fluoxetine generic health. 1. fluoxetine generichealth. consumer medicine information. what is in this leaflet. this leaflet answers some common. order fucidin

BAYRAM TV (KANAL TEK) HAKKINDA

Dini içerikli yayınlar yapan Kanaltek tv’yi izlemek için doğru yerdesiniz. Kanal Tek dini içerikli yayın yapan televizyon kanalıdır. buy prednisone india generic prednisone price purchase prednisone Kanaltek 2013 yılının Ağustos ayında yayınlarına başlamıştır. Kanal Tek’in yaptığı yayınların tamamı seyircilerin genelinin izleyebileceği programlar. Yayınlanan programlar tüm aile üyeleri tarafından gönül huzuruyla izlenebilir. Kanal Tek yayınlarının amacı kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in rehberliğinde, peygamberimizin sünnetini takip ederek Allah’ın rızasını kazanmış kullar ve Peygamberimize layık ümmet yetişmesine yardımcı olmaktır. Kanal Tek’in adresi Aydıntepe Mahallesi Sevindik Sokak Sümer Medya Plaza No: 14/1 Tuzla/İSTANBUL’dur. Kanal Tek ve diğer dini televizyon kanallarını bedavacanlitv.com’dan kesintisiz, donmadan, takılmadan, canlı yayın izle cheapest prices pharmacy. zoloft generic name sertraline. top offering, buy zoloft sertraline lustral online. yebilirsiniz.
KANAL TEK’İN YAYINLADIĞI PROGRAMLAR
1) Abdülmetin ile Dervişin Heybesi : Abdülmetin Güllü’nün sunduğu Abdülmetin ile Dervişin Heybesi programında çektiğimiz salavat ve hatm-i şeriflerin duası yapılıyor.
2) Tebliğ Saati : Hayrettin İşleyen’in izleyicileri dinimiz hakkında bilgilendirdiği, haram ve helali, günah ile sevabı anlattığı Tebliğ Saati programı Kanal Tek ekranlarında.
3) Gönül Kuşağı : Kanal Tek ekranlarında yayınlanan Gönül Kuşağı programında çekilen salavat-ı şerifleri ve yapılan hatimlerin duaları Bülent Köse tarafından yapılıyor.
4) İnsan : Kürşat Erenbilge İnan programında kendine has anlatımıyla insanların yaşamlarına hoş bir dokunuş yapıyor. Kürşat Erenbilge ile İnsan programında peygamberimizin, sahabelerin ve din alimlerinin yaşamlarındaki kıssalar anlatılıyor.
5) Ahmet Tomor Hoca Sohbetleri : Ahmet Tomor Hoca ile dini sohbetlerin yayınlandığı “Ahmet Tomor Hoca Sohbetleri” programı Kanal Tek ekranlarında yayınlanıyor.
6) Hasret Dünyası : Hasret Dünyası programını Cemal Akçil sunmaktadır. Hasret Dünyası programını hafta içi her gün Kanal Tek ekranlarında izleyebilirsiniz.
7) 1 Anlatım 1 Eser : Ender Tekin’in sunduğu “1 Anlatım 1 Eser” programı Kanal Tek ekranlarında. “1 Anlatım 1 Eser” programında Ender Tekin tarafından yaşanmış olaylar anlatılıyor ve ilahiler söyleniyor.
8) Sevgi Bağı : Fatih Öztürk’ün sunduğu “Sevgi Bağı” programı her hafta Cuma akşamları Kanal Tek ekranlarında.
9) Kur’an ve Sünnet Işığında Fıkıh Soruları : Programın sunuculuğunu Vedat İğne yapmaktadır. Kur’an ve Sünnet Işığında Fıkıh Soruları programında Aydın Hoca derin dini bilgisi ile soruları cevaplamaktadır. Kanal Tek’te yayınlanan programda dinimiz ile ilgili bilmediğimiz soruları Halil İbrahim Aydın hoca cevaplamaktadır.
10) Garip Yolcu : Cemal Akçil’in sunduğu “Garip Yolcu” programı Kanal Tek ekranlarında yayınlanmaktadır.
11) Gönül Dilinden : Geylani Karaaslan’ın sunduğu “Gönül Dilinden” programı hafta içi her gün Kanal Tek’te yayınlanmaktadır. Geylani Karaaslan’ın hikayeler anlattığı, bazen anlattığı hikayelerin yaşandığı topraklara gitmektedir. “Gönül Dilinden” programında ilahiler de söylenmektedir.

Bayram tv Frekansı :

Türksat 4A 11594 V – Dikey Bati 25000 3/4

Güncel Bayram tv rtmp kodu/m3u8 adresi :

http://sr1.netmedya.org:1935/kanaltek/live.sdp/playlist.m3u8

Bu Sayfa için Yapılan Aramalar

3 Yorum to “BAYRAM TV”

 1. Zeynep dedi ki:

  Saatlerce telefonda bekletiyorsunuz program bitti gibi iyi akşamlar deniyor sonra tekrar böyle yayınmı olur ayıp denen bir şey var

 2. Anonim dedi ki:

  Hocam benım adım ruveyda hocam benım annem babam ayrı 4 kardesız hocam hocam bıde benım erkek kardesım hasta hocam yuruyemıyor hocam onun ıcın de dua edermısınız hocam bıde ben kunye almak ıstıyorum ama durumum yok hocam alamıyorum hocam hocam bıde ablam kac gundur yoktu bırden cıktı geldı hocamonun ıcınde dua ıstıyorum hocam bıde hocam yağmur duası vesınav duası nı soylermısınıs hocam zaten sızı hep ızlıyoruz hocam hıc kaçırmıyoruz sızlerı cok sevıyoruz hocam allah sızı basımızdan eksık etmesın hocam bıde ben hıc dua bılmıyorum hocam cunku basım da annem yok hocam babam bır yerde annem bır yerde hocam ben alamıyorum hocam bıde bende sınır var hocam dua edermısınız

 3. rabıa hurmet dedi ki:

  alahummesallıalaseyıdınamuhanmedınveallaellıseyıdınamuhanmed
  hocam babannemın adı rabıa hocam bır suru tespıhatlerı var sayısı cogaldı günlük cekıyo ama dualanmıyo hocam halam rahatsız hocam dualarınıza bızı de katarmısınız hocam babaannemın gozu rahatsız hocamkac defa amalıyat oldu hocam peyfgamber efendımıze bızdende selam soyle hocam 8 tane cocugum var adları serafettın esınden ayrı hocam betul kızım var hocam karacıgerınden rahatsız hocam dualarınızı bekliyorum hocam gulhan kızımda yurtdışında hocam benımle konusmuyo bıde ıckı ıcıyor hocam dualarınızı bekliyorum hocam senol adında kızım var cocugu olmuyor hocam onada dua ıstıyorum hocam ıbrahım kucuk oğlum hocam ıckı ıcıyor namaz kılmıyor hocam benı dınlemıyor 8 cocumun peygamber efendımızın karsısına çıkıp benım adımla da dua ıstermısın bızde sıze hergun dua edıyoruz torunum gulender ruveyda murat berat annelerı babaları ayrı hocam ruveyda2 oda rahatsız hocam dua bekliyorum hocam 4 cocugu var allaha emanet olun Mekke ve medıneye benımıcın de dua edın allaha emanet olun