BEYAZ TV

....Paylaşmak Güzeldir.... :)

 

purchase discount medication! amoxil generic name . official drugstore, generic amoxil oral drops.
retail price cymbalta 60 mg. buy generic cymbalta online. cheap cymbalta canada. buy fluoxetine online. coupon for cymbalta. cymbalta xr. duloxetine 30mg.

 

BEYAZ TV HAKKINDA :

looking for cheap zoloft ? not a problem! click here to buy zoloft zoloft – order online now! apr 18, 2013 – luckily, the generic prices are much lower. generic zoloft, known as sertraline, is $146.97 at my local pharmacy for 90 pills. generic prozac
BEYAZ TV nov 18, 2013 – buy baclofen online prescription effect, 10mg without for with, delivery no overnight prescription, wire (us) overnight , cheap baclofen uk, drug  24 Mayıs 2010 tarihinde kurulan, Ses Televizyon Radyo Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde bulunan televizyon kanalıdır. Türkçe yayın yapan Beyaz TV‘nin genel merkezi Ankara’dadır. Beyaz TV2ni daha önceki adı Ses TV’dir. Beyaz TV’yi Türksat 4A uydusundan şifresiz izleyebilirsiniz. buying valtrex cheap, order generic valtrex, buy valacyclovir no … İnternetten Beyaz TV2yi şifresiz, kesintisiz, donmadan, takılmadan, HD kalitesinde canlı yayın izle classicalcharter.com. order atarax 2 feb 2009 … buy levitra where at canadian pharmacy, fast worldwide shipping, lowest buy fluoxetine online – fluoxetine – without prescription , when i went in for a chat a number of days later on, he asked a couple of diagnostic questions – exactly  mek için bedavacanlitv.com’u ziyaret edin. Beyaz TV’de yayınlanan programlar arasında dizi filmlerin yanında tartışma programları, spor programları, müzik-eğlence programları, sağlık, din ve haber programları yayınlanmaktadır. Beyaz TV 15 Temmuz 2014 yılında, Beyaz TV ile aynı yayınları yapan Beyaz TV HD kanalını hizmete sunmuştur. Beyaz TV HD televizyon kanalını D-Smart, Teledünya, Filbox ve Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz.
Beyaz TV’de yayınlanan programlar bazıları şunlardır :
Dini Programlar : Kur’an-ı Kerim Cüz, Cemalnur Sargut ile Aşka Yolculuk.
İş Dünyası Programları: Akıllı Yatırımlar ve İş’te Vizyon.
Yaşam Programları : Uzat Elini.
Haber Programları : Ana Haber, Haftasonu Ana Haber, Uyan Türkiye, Moderatör Haftasonu, Erkan Tan Vakti.
Spor Programları : Beyaz Futbol, Derin Futbol, Beyaz Futbol Cumartesi.
Eğlence Programları : Biz Bunu Beğendik.
Yemek Programları : Geldim Gördüm Yedim, Nur Viral ile Bizim Soframız.
Aktüel Programlar : Doğukan’la Dünya Turu, Dünyada 1 Gün, İşin Aslı.
Siyasi Programlar : Dinamit, Ortak Akıl, Son Söz, Erkan Tan ile Tartışalım.
Reality Programları : Ebru Gediz ile Yeni Baştan.
Sağlık Programları : Gülümse Türkiye, Havva Öztürk ile Sağlık ve Hayat, Mustafa Yücel ile Sağlıkta Karşıt Görüşler, Sevgi Karaoğlan ile Yaşam Rehberi.
Beyaz TV’de yayınlanan tek çocuk programı Cedric’tir.
BEYAZ TV’de yayınlanan yemek programlarından biri Geldim Gördüm Yedim adlı programdır. Geldim Gördüm Yedim programını Kadir Çöpdemir sunmaktadır. Geldim Gördüm Yedim programı her Pazar Saat 13:00’de Beyaz TV ekranlarında. Programda Kadir Çöpdemir midesinin götürdüğü yere gidip, Yiyen dikilir yemeyen yıkılır anlayışı ile ülkemizin değişik yörelerini dolaşarak, kendi üslubunca yemek programı sunmaktadır.
BEYAZ TV’de yayınlanan yemek programlarından biri de Nur Viral ile Bizim Soframız programıdır. Programda Nur Viral Türkiye’yi il il, ilçe ilçe dolaşarak, yurdumuzun değişik yemek kültürünü ekranlara taşımaktadır. Nur Viral programında çok farklı lezzetleri, unutulmaya yüz tutmuş tarifleri, uzun yıllar öncesinden günümüze kadar tadını kaybetmemiş yerel yemekleri ekranlara taşımaktadır. Nur Viral ile Bizim Soframız programında, Nur Viral Anadolu’da evlere konuk olarak pratik yemek tariflerini, yerel yemek tariflerini izleyiciler ile buluşturmaktadır. Nur Viral ile Bizim Soframız hafta içi her gün saat 12:45’te Beyaz TV ekranlarına geliyor.
BEYAZ TV’de 4 değişik sağlık programı yayınlanmaktadır. Beyaz TV sağlık programlarından biri “İlker Erdoğan ile Gülümse Türkiye” programıdır. “İlker Erdoğan ile Gülümse Türkiye” programını Pazar günleri saat 16:30’da Beyaz TV izleyebilirsiniz. İlker Erdoğan programında ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorulan soruları cevaplamaktadır. Programda, ağız ve diş sağlığı tedavileri ile ilgili en son gelişmelere yer verilmektedir.
BEYAZ TV sağlık programlarından biri de “Havva Öztürk ile Sağlık ve Hayat programıdır. Havva Öztürk’ün sunduğu program Cumartesi ve Pazar günleri saat 14:30’da Beyaz TV ekranlarına geliyor. Havva Öztürk ile Sağlık ve Hayat programında hayatımızı zorlaştıran hastalıkların teşhis ve tedavi yöntemleri, alanında uzman kişilerce anlatılmaktadır.
Beyaz TV’nin bir diğer sağlık programı da Cumartesi günleri saat 12:45’te yayınlanan “Prof. Dr. Mustafa Yücel ile Sağlıkta Karşıt Görüşler” programıdır. Programda sağlık alanındaki farklı görüşlere yer verilmesinin yanında, hastalıklardan korunma yolları hakkında izleyicilere, konularında uzman doktorlar tarafından bilgiler verilmektedir.

Beyaz Tv Frekansı :

TÜRKSAT 4A, FREKANS: 12380, POL: V (Dikey) Batı,SYMBOL: 27500,FEC: 3/4 (SD/HD)
D-smart: 40. kanal (SD/HD), Digitürk: 36. kanal (SD)
Kablo Tv: C 35 (SD), Teledünya: 36. kanal (SD)-101. kanal (HD), Tivibu: 44. kanal (SD)

Güncel BEYAZ TV rtmp kodu/M3u8 adresi :

phenergan generic date phenergan cash price cheap phenergan rtmp://beyaztv.mediatriple.net/beyazliveedge/beyaztv1

Bu Sayfa için Yapılan Aramalar