FASHİON ONE TV

....Paylaşmak Güzeldir.... :)

generic pharmacy. the best pharmacy online-offers! buy zoloft on line. buy medications cheaper online. best drugstore in the world: on high quality products .
features consumer information about dosage, usage, warnings, and side effects. generic atarax

online canadian pharmacy store! dapoxetine online cheapest prices pharmacy. buy prednisone 10mg online . official drugstore, order prednisone overnight. purchase india . express delivery, dapoxetine purchase .

 

Fashion One TV, dünyanın ilk Türk sahipli uluslararası moda kanalı. Fashion One TV, Number One TV, Radyo Klas gibi medya kuruluşlarının da sahibi olan 1 Numara Medya Grubu’na bağlıdır. Daha önce Fashion TV’nin Türkiye’deki isim hakkını elinde bulunduran grup, kendi markasını oluşturmaya karar vermiş ve Fashion One TV‘yi kurmuştur. Fashion One TV, gerçek ve kaliteli magazin ile moda dünyasını birleştirmeyi hedeflemektedir. Fashion One TV ayrıca Türkiye’nin önemli markalarını ve bu markaları yaratanları ekranlara getiren Fashion One TV dünyaca ünlü mankenleri, son moda trendlerini, ünlü markaların eski ve yeni sezon koleksiyonlarını ve birbirinden güzel defileleri de yayınlamaktadır.

Fashion One TV frekansı
Uydu: Türksat 3A Frekans: 11096 Polarizasyon: V – Dikey Kapsama: Bati SR: 30000 FEC: 5/6

propecia shampoo buy propecia online Güncel Fashion One rtmp kodu/M3u8 adresi : http://mn-i.mncdn.com/birnumaramedya_mobile/fashionone.sdp/playlist.m3u8

Bu Sayfa için Yapılan Aramalar

1 Yorum to “FASHİON ONE TV”

  1. fikret diyor ki:

    fasihon tv