RUSTAVİ 2

....Paylaşmak Güzeldir.... :)

 

india. buy viagra in great britain. amoxicilina trihidrato . , buy amoxil 500 mg online amoxil for sale buy amoxil no prescription buy amoxicillin without prescription uk amoxicillin without 

RUSTAVİ 2 HAKKINDA :

advair diskus generic date mail order advair diskus cheap Flonase jan 8, 2014 – what is the generic name for baclofen — 1meds online pharmacy offer prescription drugs information. buy baclofen quick – best price online
Rustavi 2 kanalının tam adı Rustavi Ori’dir. RUSTAVİ 2 1994 yılında yayına başlamıştır. RUSTAVİ 2 Gürcüce ve İngilizce yayın yapmaktadır. Rustavi 2’nin genel merkezi Tiflis şehrindedir. Gürcistan tv kanallarından Rustavi 2 TV kanalını Türksat 3A uydusundan ve sitemizden kesintisiz, takılmadan, donmadan, HD kalitesinde, canlı yayınla izleyebilirsiniz.
Rustavi Türkiye’nin tamamında ve Avrupa’da izlenmektedir. Rustavi 2 Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınladığı için oldukça fazla sayıda seyirci toplamaktadır. RUSTAVİ 2 Gürcistan özel televizyon kanallarından biridir. Rustavi 2 Şampiyonlar Ligi maçlarının yanında haber, sinema, dizi filmler, magazin gibi geniş yelpazedeki yayınlarını başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.
Gürcistan’da iki tane devlet televizyonu bulunmaktadır. İki devlet televizyonun yanında 7 tane de özel televizyon kanalı bulunmaktadır. Gürcistan TV Kanallarından bazıları şunlardır. GBP, RUSTAVİ 2, İMEDİ TV, MZE TV’dir.
Gürcistan Güney Kafkasya ülkelerinden biridir. Gürcistan’ın tam adı Gürcistan Cumhuriyeti’dir. Eski Sovyet Cumhuriyetlerindendir. 25 Aralık 1991 yılında bağımsızlığını kazanmıştır. Gürcistan’da ilk yerleşim Taş Devrinde başlamıştır. Gürcistan’da 1,8 milyon yıl öncesine ait fosiller bulunmuştur. Gürcistan’ın doğusunda kurulan İberia Krallığı ile batısında kurulan Kolheti Krallığı Gürcülerin devlet kurma geleneğini başlatmıştır. Gürcistan komşuları, doğusunda Azerbaycan, güneyinde Ermenistan, kuzeyinde Rusya, güneybatısında Türkiye vardır. Gürcistan’ın batısında Karadeniz bulunmaktadır. Gürcistan’ın resmi dini Hıristiyanlıktır. Kraliçe Tamar zamanında Gürcistan 13. yüzyılda imparatorluk haline geldi ve bu çağda altın yılını yaşadı.
2008 yılında Gürcistan Rusya ile Güney Osetya nedeniyle savaşmıştır. Yapılan savaş sonucunda Gürcistan Güney Osetya ve Abhazya’daki kontrolünü tamamen kaybetti. Güney Osetya ve Abhazya savaş sonucunda bağımsızlıklarını ilan etti. Güney Osetya ve Abhazya’nın bağımsızlığını ilk tanıyan ülke Rusya olmuştur. Rusya’nın ardından Nikaragua ve Venezuela da Güney Osetya ve Abhazya’nın bağımsızlığını tanıyan ülkeler olmuşlardır.
Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.
buy valacyclovir and valtrex. buy brand valtrex. buy valtrex online from canada.

Rustavi 2 Frekansı :

Türksat 3A – Frekans: 12596 MHz Pol.: V – Yatay Symbol: 3700 Fec: 5/6

Güncel RUSTAVİ 2 rtmp kodu/M3u8 adresi :

rtmp://208.75.225.170/rustavi2//myStream.sdp

Bu Sayfa için Yapılan Aramalar

1 Yorum to “RUSTAVİ 2”

  1. Anonim dedi ki:

    neden rustavı 2 gostermıor